Лента новостей
Анонсы
Время публикации: 08/08/19 09:58

Увага! З 7 серпня відкритий рух по дорозі Н33 Одеса-Б.Дністровський-Монаші

Ввечері 7 серпня рух по дорозі Н33 Одеса-Б.Дністровський-Монаші відкритий. Про це на своїй сторінці в Фейсбук повідомив начальник Служби автомобільних доріг в Одеській області Олег Варивода.

"З 20:00 7 серпня рух по дорозі Н33 Одеса-Б.Дністровський-Монаші  відкрито для всіх видів транспорту! Продовжуємо другий етап - укріплення яру і конче потребуємо будівельного сміття накшалт кам‘яних матеріалів, бетонних та залізобетонних виробів. Тому якщо, маєте такий недалеко, дайте знати, залюбки вивеземо і зробимо ваше життя чистіше!" - звернувся до спільноти очільник відомства.

Нагадаємо, через несприятливі погодні умови, внаслідок потоку дощових вод на 51 км автомобільної дороги загального користування державного значення Н-33 Одеса - Білгород-Дністровський – Монаші - /М-15/ з під’їздом до порту Чорноморськ, відбулося часткове підмивання грунту земляного полотна та проїзджої частини.

Для забезпечення безпечних і безперервних умов пересування учасників дорожнього руху і проведення аварійно-відновлювальних робіт Службою автомобільних доріг в Одеській області на даній ділянці автодороги 4 серпня було вводене тимчасове обмеження руху з об’їздом автотранспорту по автомобільній дорозі /Н-33/ - Кароліно-Бугаз – Грибівка – Санжійка - /М-27/.

Автор: Алена Ходарченко

Тэги: дорога ремонт обмеження


Поделиться: 
Реклама

® 2019