Лента новостей
Анонсы
Время публикации: 30/11/19 12:41

Ізмаїльські волонтери провели уроки мужності для школярів Київської області

26 і 27 листопада  у Національному музеї-заповіднику «Битва за Київ у 1943 році» відбулися інтерактивні уроки мужності до Дня Збройних сил України, на які були запрошені старшокласники трьох шкіл села Нові Петрівці Київської області.

Захід був проведений представниками волонтерської організації «Комітет дружин і матерів прикордонників в Одеській області м. Ізмаїл»  Оленою Аршиновою та Наталією Мисліхіною, а також Новопетрівським сільським центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді на чолі з Тетяною Кот. Зустріч відбулася за сприяння  Петра Марченка, заступника керівника ГО «Центр реабілітації ветеранів АТО» та Новопетрівської сільської ради.

Подібні уроки волонтери вже проводять протягом трьох років та побували у багатьох навчальних закладах України. Директор музею Іван Вікован привітав присутніх та наголосив на важливості проведення уроків, спрямованих на національно-патріотичне виховання молоді.

Олена Леонідівна розповіла про зародження волонтерського руху в прикордонному  місті Ізмаїл, ознайомила школярів з експонатами пересувної виставки «Свідоцтво російсько – української війни» та продемонструвала документальні відеоролики про початок війни у Донецьку та страждання мирного населення на окупованих територіях України.

Особливо школярам сподобалась участь у вікторині «Майбутній захисник», де вони змогли проявити свої знання з військової справи та отримати за це заохочувальні подарунки.

По завершенню роботи волонтерів Іван Вікован вручив Наталії Масліхіній подяку за допомогу в справі національно-патріотичного виховання дітей та молоді на теренах України та медаль «За гідність та патріотизм» від ВГО «Об′єднані війною. 90-й батальйон» .Олені Аршиновій була вручена подяка ВГО «Об′єднані війною. 90-й батальйон» за активну участь в національно-патріотичному вихованні дітей та молоді на теренах України за підписом голови організації Баранова Віталія Анатолійовича.

Директор музею запросив відвідати музей дітей та молодь міста Ізмаїл.

Автор: Наш корр.

Тэги: Волонтери уроки мужність Нові Петрівці Київської області Ізмаїл


Поделиться: 
Реклама

® 2019